Hortensje pienne

Hortensja pienna – producent Drewek

Jako producent wielu popularnych gatunków oferujemy również sadzonki hortensji bukietowych oraz drzewnych. Są to rośliny cenione zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak i osoby po prostu kochające bujnie kwitnące gatunki. To ciekawa ozdoba każdego zielonego zakątka. Jeśli poszukują Państwo hortensji bukietowych w atrakcyjnym wydaniu, proponujemy nasze rośliny w wersji piennej. Oferujemy ich przepiękne odmiany, o niezwykle intensywnej barwie oraz gęstych kwiatach. Jako producent stawiamy na najwyższą jakość i różnorodność, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników roślin ozdobnych. Sadzonki hortensji podkreślą piękno każdego ogrodu.

Zdrowe, okazałe sadzonki hortensji w szkółce Drewek

W tegorocznej ofercie znajdziecie najbardziej poszukiwane odmiany hortensji drzewiastych oraz hortensji bukietowych. Gwarantujemy zdrowe i dobrze ukorzenione sadzonki, które są efektem naszej pasji do roślin, a także troski o ich rozwój. Nowością jest hortensja pienna w odmianach licencyjnych Vanillie Fraise, Limelight, Magical Vesuvio, Pinky Winky oraz Bobo. Rośliny produkujemy w pojemnikach 7,5-litrowych, dzięki czemu system korzeniowy jest duży, jak również dobrze rozwinięty.

Sadzonki hortensji – czy ich uprawa jest łatwa?

Uprawa sadzonek hortensji może być stosunkowo łatwa pod warunkiem odpowiedniego przygotowania i dbałości o konkretne wymagania rośliny. To wyjątkowe krzewy ze względu na piękne kwiatostany, a ponadto dekoracyjne liście. Aby zapewnić im prawidłowe warunki, należy wybrać miejsce o półcienistej ekspozycji, chroniące przed silnym słońcem oraz wiatrem. W dodatku sadzonki tych roślin warto zakupić u sprawdzonego producenta, czyli u nas! Piękne odmiany bukietowych hortensji, które oferujemy w naszej szkółce Drewek, będą rozwijać się w zdrowy i efektowny sposób. Możecie nam zaufać!

Jeśli zainteresowały Państwa nasze hortensje pienne, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość e-mail!

Odwiedź nas na .