Wierzby pienne

Wierzba szczepiona na pniu – Salix Caprea, Integra i inne odmiany

Wierzby szczepione na pniu są ozdobą wielu ogrodów w Polsce. Jako ich doświadczony producent wiemy, jak stworzyć sadzonkę idealną. Oferujemy najpopularniejsze gatunki i odmiany, które doskonale odnajdują się w naszym klimacie. To m.in. Salix Caprea, czyli znana i lubiana wierzba iwa – u nas w odmianie „Kilmarnock” – bądź niezwykle dekoracyjna, przypominająca różowy pióropusz Salix Integra „Hakuro-Nishiki”. Interesuje Was któraś z tych wierzb szczepionych na pniu? To zapraszamy do kontaktu z naszą szkółką Drewek!

Wierzba na pniu w ofercie szkółki Drewek

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne odmiany wierzby na pniu, które doskonale sprawdzą się w wielu aranżacjach ogrodowych. Cechują się zwartym wzrostem, a ich korony tworzą niepowtarzalne kształty, dodając elegancji każdemu otoczeniu. Dzięki naszemu doświadczeniu jako producenta roślin ozdobnych, gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Wierzymy, że każda wierzba szczepiona na pniu urośnie w Państwa ogrodzie bujna i zdrowa. Odkryjcie naszą ofertę – wprowadźcie do Waszych przestrzeni niezwykłe piękno!

Zdrowe i okazałe wierzby szczepione na pniu

Produkujemy wierzbę miniaturową w pojemnikach 2-, 3- i 5-litrowych. Wysokość szczepienia wynosi 50/100/120/140/160 cm. Staramy się, aby jakość produktu zawsze była jak najwyższa, dlatego podstawą każdego okazu są zdrowe oraz silne podkładki. Dbamy o to, by korony roślin były rozkrzewione, a pnie nienaruszone i mocne. Do każdej wierzby dołączamy etykietę. Wszystkim zainteresowanym wierzbą na pniu proponujemy cztery gatunki w wyjątkowych odmianach. Jest to mianowicie:

  • wierzba iwa „Kilmarnock” (Salix caprea ‘Kilmarnock’ Pendula),
  • wierzba całolistna „Hakuro-Nishiki” (Salix integra ‘Hakuro-Nishki’),
  • wierzba całolistna „Pendula” (Salix integra ‘Pendula’),
  • wierzba purpurowa „Pendula” (Salix purpurea ‘Pendula’).

Są Państwo zainteresowani okazałymi oraz zdrowymi wierzbami szczepionymi na pniu? Zapraszamy zatem do współpracy! W celu skontaktowania się z nami i zapoznania ze szczegółami oferty należy wysłać wiadomość e-mail.

Odwiedź nas na .