Wierzby pienne

Wierzby szczepione na pniu

Wierzby szczepione na pniu są ozdobą wielu ogrodów w Polsce. Jako ich doświadczony producent wiemy, jak stworzyć sadzonkę idealną. Oferujemy najpopularniejsze gatunki i odmiany, które doskonale odnajdują się w naszym klimacie. To m.in. Salix caprea, czyli znana i lubiana wierzba iwa – u nas w odmianie ‘Kilmarnock’ – bądź niezwykle dekoracyjna, przypominająca różowy pióropusz Salix integra ‘Hakuro-Nishiki’.

Zdrowe i okazałe wierzby szczepione na pniu

Produkujemy wierzbę miniaturową w pojemnikach 2-, 3- i 5-litrowych. Wysokość szczepienia wynosi 50/100/120/140/160 cm. Staramy się, aby jakość produktu zawsze była jak najwyższa. Dlatego podstawą każdego okazu są zdrowe oraz silne podkładki. Dbamy o to, by korony roślin były rozkrzewione, a pnie nienaruszone i mocne. Do każdej wierzby dołączamy etykietę. Wszystkim zainteresowanym wierzbą na pniu proponujemy cztery gatunki w wyjątkowych odmianach. Jest to mianowicie:

  • wierzba iwa ‘Kilmarnock’ (Salix caprea ‘Kilmarnock’ Pendula),
  • wierzba całolistna ‘Hakuro-Nishiki’ (Salix integra ‘Hakuro-Nishki’),
  • wierzba całolistna ‘Pendula’ (Salix integra ‘Pendula’),
  • wierzba purpurowa ‘Pendula’ (Salix purpurea ‘Pendula’).

Są Państwo zainteresowani okazałymi oraz zdrowymi wierzbami szczepionymi na pniu? Zapraszamy zatem do współpracy! W celu skontaktowania się z nami i zapoznania się ze szczegółami oferty należy wysłać wiadomość email.

Odwiedź nas na .